Přeskočit na obsah Přejít na navigaci

O nás

AGEMA Europe HolešovSpolečnost AGEMA EUROPE s.r.o. byla založena v květnu 2017 anglickou firmou AGEMA ENGINEERING Ltd., která se mimo jiné specializuje na vstřikování plastů pro všechna průmyslová odvětví. Mateřská společnost působí na trhu jako Tier1 dodavatel pro prémiové a luxusní automobilové značky již od roku 1986. Od vzniku společnosti AGEMA EUROPE s.r.o. došlo k výstavbě nové výrobní haly, která je v současné době zaměřená právě na výrobu plastových dílů, a to konkrétně pro automobilový průmysl.

Specialista na vstřikování plastů

Společnost Agema Engineering se zabývá vstřikováním plastů pro automobilový průmysl již více než 30 let. Výroba plastových komponentů probíhá ve 4 výrobních halách ve Velké Británii a nově také v České republice, kde poskytujeme výrobní kapacity pro evropský trh. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme vstřikované plastové díly a sestavy do všech průmyslových odvětví. Specializujeme se také na kovové součásti, zpětné vstřikování, chromování, lakování a balení koberců. Naše technologické možnosti lisování se pohybují od 200 tun do 2200 tun včetně 2K technologie.

Průběh výstavby haly v Holešově 

Průběh výstavby haly v Holešově
Prohlédněte si, jak probíhala výstavba naší výrobní haly v Holešově od prvního dne.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.